FAYANSART

Defalarca kanıtlanmış sonuçlarımız ve olumlu geri dönüşlerden aldığımız güvenle sizlere hizmet veriyoruz.

FayansArt, kaliteli üretim anlayışı ve sürekliliğin devamı ilkesi ile 1994 yılında kurulmuş olan Boran Reklam’ın bir markasıdır. FayansArt, seramik, fayans, karo, doğal taş ve dekoratif baskılar üzerine profesyonelleşmiş ve uzun süren AR-GE araştırmaları sonucunda dekoratif fayanslar konusunda pazardaki yerini almıştır.

Sanatı fayansla buluşturan FayansArt, fayansta sınırları ortadan kaldırarak, fayansı hayallerinize özel hale getirmekte ve bu özgürlüğü Türkiye ve Dünya pazarında, tüm iş ortaklarımızla beraber, sizlere sunmaktadır.

BASKILI FAYANS ÜRÜNLERİMİZ

Fayans üzerine baskı işlemine bir tutku olarak bakan firmamız , bir çok yaşam alanında ürünlerini dünyanın bir çok noktasında distribütörleri aracılığı ile sergilemektedir.

BANYO FAYANSLARI 91%
MİMARİ PROJELER 93%
MUTFAK FAYANSLARI 93%
HAVUZ- HAMAM-SPA FAYANSLARI 98%
KAFE RESTORAN FAYANSLARI 96%

KALİTEMİZ

Tecrübeli kadromuzun deneyimlerini ve modern üretim tekniklerini birleştirerek, sizlerin memnuniyetini en üst noktada tutmak ve hayallerinizi fayansa aktarmak için, FayansArt ürünlerinin tamamında 21 yıllık tecrübenin imzasını kullanıyoruz.

PROJE

Projenizi inceledikten sonra projeniz ile ilgili en uygun materyallerin seçimi teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

TASARIM

Tasarım işleminde daima size yardımcı olacak grafik-tasarım ekibimiz ile mükemmel işler çıkarabilirsiniz.

ÜRETİM

Projeniz size verilen termin süreleri içerisinde tamamlanıp yüksek kalitede baskılı fayans ürünlerinize sahip olabilirsiniz.