ÖZEL BASKILI BANYO FAYANSLARI

Sizin banyonuz da muhteşem görünsün istemez misiniz? Hangi resmi istediğinize karar verin yeter! Seçtiğiniz görseli en kaliteli fayanslara basıyor, özel FayansArt koruması ile dış etkilere dayanıklı hale getiriyor ve size ulaştırıyoruz. Duşakabin içi, banyo zemin ve duvarları, klozet arkasında özel baskılı fayansları güvenle kullanabilirsiniz.

NEDEN BASKILI BANYO FAYANSLARI

Artık size sunulan fayans modellerine bağlı değilsiniz. Birbirine benzeyen klasik banyo fayansları yerine banyonuza renk, evinize değer katacak görünümü kendiniz belirleyebilirsiniz.

FARKLI BAKIŞ AÇILARI

En sevdiğiniz doğa manzarası, etkileyici hayvan resimleri, tuttuğunuz takımın logosu, deniz kenarı ya da havuz efekti, bir Picasso tablosu… Kısaca ne hayal ediyorsanız onu seçin.

Aşınma, Solma, Yıpranma Olur mu? Fayanslarınız Garantili mi?

FayansArt özel baskılı mutfak fayansları özel bir kaplamaya sahiptir. Ayrıca hazırlık aşamasında birden fazla kez testten geçen fayanslar dış etkilere karşı çok dayanıklı. 5 yıl garantili olan ürünlerimiz 10 yıllık yaşlandırma testlerinden tam sonuç almıştır. Özel kaplaması sayesinde sadece banyo, mutfak gibi kapalı alanlarda değil; havuz içinde ve açık alanlarda da kullanılmaktadır.Kezzap, tuz, sıcak ve soğuk su, temizlik kimyasalları ve benzeri maddelerden etkilenmez.

Banyo Fayans Modelleri sayfamızdaki örneklerden ilham alabilirsiniz. Banyolarda daha çok derinlik ve ferahlık hissi uyandıran deniz, kumsal, sualtı görselleri tercih ediliyor. Duşakabin içi ve banyo yer kaplamalarında su görselleri kullanıldığında oluşan gerçeğe yakın ortam, suyun üzerinde yürüyor hissi uyandırıyor.

İLETİŞİM

BANYO FAYANS BASKILARI

Baskılı Fayanslar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, ofislerimizde baskılı fayans-seramik örneklerini inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

Her Tür Resim Baskılı Fayanslar da Kullanılabilir mi? Görseli Nereden Seçebiliriz?

Göndereceğiniz resmin boyut ve çözünürlüğü kaplatacağınız alanın büyüklüğüne ve şekline uygun olmalıdır. Görselinizi seçtikten sonra kaplanacak alanın ölçülerini alıp müşteri temsilcimize iletirseniz uygunluğunu belirlemek konusunda yardımcı olacaktır. Ayrıca görseller ünlü resim sitelerinden de satın alınarak baskıya uygun hale gelebilir.

Fayansları Montajını Sizler mi Gerçekleştiriyorsunuz?

Hayır, biz ürünü hazırlayıp kargo veya araç teslimatı ile size ulaştırıyoruz; uygulaması size ait.

Sipariş Süreci ve Teslimat Süresi Nedir?

Grafik çalışması tamamlandıktan sonra projenizin kapsamına göre termin süreçleri belirlenmektedir. Genellikle orta ölçekli projeler 3-7 iş günü arasında teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Yeni İnşaatımın Tüm Banyo – Mutfaklarına Proje bazlı bir çalışma gerçekleştirmek istiyorum?

50 m2’nin üzerindeki siparişleriniz için ekibimizden özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Diğer Sık Sorulan Sorular

İnsan Sağlığına, Çocuklara Herhangi Bir Etkisi Var mı?

Hayır; kullanmakta olduğunuz hazır fayanslar kadar zararsızdır. Kulllandığımız boya ve tüm materyallerin kalite belgeleri yerli ve yabancı üreticileri tarafından alınmış olup, insan sağlığı açısından Avrupa standartlarında güvenlidir.

Vintage baskılı fayans modelleri ile banyolarınızı dilediğiniz mekanlara dönüştürebilirsiniz.

Banyoda muhteşem dekorasyonların en iyi yolu özel baskılı banyo fayans fikirleridir. Dünya da sadece bir kaç dekorasyon eşyası banyo fayans baskıları ile eşit etkiye sahiptir. Genelde tasarlanan evlerde en küçük oda banyoya ayrılır. Fakat istediğiniz görselleri uygulayarak banyonuza derinlik hissi verebilir ya da onu bir ormanın ortasına taşıyabilirsiniz.Click edit button to change this text.

Banyo tasarımlarınızı yaparken neden alışıla gelmiş materyallerle birbirinin neredeyse tekrarı banyolarla sınırlıyorsunuz kendinizi? FayansArt olarak, baskılı banyo ve mutfak fayanslarında uzmanlaşmış bir firmayız. Deneyimlerimizin ürünü olan baskılı fayans tekniğimizi kullanarak mekanınızı bambaşka bir görünüme kavuşturabilmemiz için bu deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmaya açığız.

FayansArt‘ın fayans üzerine dijital baskı tekniği ile istediğiniz etkiyi yaratacak görselleri banyo duvarlarınıza yansıtarak lüks otellerde ve evlerde bulunan banyoları mekanınıza taşıyabilirsiniz. Yapacağımız çalışmalardan tatmin olacağınızı, her gün ilk günkü güzelliği göreceğinizi ve her bir fayansta en iyi kaliteyi alacağınızı garanti ediyoruz.

Banyo Fayans Modelleri Galerisi

BASKILI BANYO FAYANS BLOG YAZILARI

  • Baskılı Fayans Montajı

Fayans Döşenirken Dikkat Edilecek Hususlar

FayansArt tarafından büyük bir titizlikle üretilmiş ve sanat eserine dönüştürülmüş fayanslar, tarafınıza ulaştığında artık geriye montaj için doğru malzemeler ve dikkat edilmesi gereken hususları uygulamak kalacaktır. Montaj için en önemli 2 unsur bulunmaktadır. Birincisi [...]

  • Resimli fayans uygulamaları gözlerinizi alamayacağınız modeller sunuyor. Evinize yeniden aşık olacaksınız!

Resimli Fayans Baskılar | Resimli Fayanslar

Baskı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte dilediğiniz resimler ile resimli fayanslara kavuşmak artık mümkün. Kişiye özel baskı seçenekleri ile klasik fayanslardan kurtularak dilediğiniz resimler ile fayans üretebilirsiniz. Bu noktada sizi sınırlayacak bütün limitleri ortadan kaldırarak sadece [...]

  • fayans montaj uygulaması

Baskılı Fayans Nasıl Döşenir?

Nasıl Fayans Döşenir? Fayans Döşemenin Kolay Yolları Eğer banyonuza bakıp, banyonuzun ne kadar sıkıcı ve renksiz olduğunu düşünüp rengarenk bir hale dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak önceden fayans döşeme tecrübeniz olsa dahi bu komplike işten kaçınabilirsiniz. [...]