BASKILI FAYANSLAR İLE ÖZGÜRLÜK

Geniş bir yelpazesi bulunan FayansArt, söktöre, kullanım alanlarında farklılık yaratması ve özel tasarımları hayata geçirmeyi mümkün kılan teknolojik alt yapısı ile öncülük etmektedir.

İşte FayansArt olarak biz, hayallerinizi hayata geçirip, etkileyici ve şık tasarımlarınızı fayansa işlemek ve yılların deneyimi ile sizlere kaliteli ürünler sunmak için çalışıyoruz.FayansArt olarak özel geliştirdiğimiz sistemimizle oluşturduğumuz baskılı fayanslarımız yıllarca aynı kalitesini koruyarak kullanılmaya uygundur. Ayrıca tüm kimyasallara dayanıklı üretilmesinden dolayı silinebilir ve ilk günkü canlılığını uzun yıllar korur.

Baskılı Fayanslar ile Özgürlük
Katalog

FayansArt Katalog

FayansArt projelerini incelemek için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Katalog

BANYO FAYANSLARI

Banyoda muhteşem dekorasyonların en iyi yolu özel baskılı banyo fayans fikirleridir. Dünya da sadece bir kaç dekorasyon eşyası banyo fayans baskıları ile eşit etkiye sahiptir. Genelde tasarlanan evlerde en küçük oda banyoya ayrılır. Fakat istediğiniz görselleri uygulayarak banyonuza derinlik hissi verebilir ya da onu bir ormanın ortasına taşıyabilirsiniz.

MUTFAK FAYANSLARI

Mutfağınız için tasarım planı oluştururken, aynı zamanda bu tasarım planına uyan mutfak fayans listenizi de oluşturabilirsiniz. Mesela, ortalama şekillenmiş tasarımınızda amacınız Tuskan kırsal kesimini yansıtmak olacaksa İtalyan modelleri fayanslara taşıyabilirsiniz. Ancak tasarımınız Akdenizi yansıtıyorsa neden Türk denizlerinin mavisini yansıtan görseller kullanamayasınız?

HAVUZ- HAMAM-SPA FAYANSLARI

Yeni bir havuz inşa etmeyi ya da havuzunuzu tadilata sokmayı planlıyorsanız, neden FayansArt tarafından üretilen baskılı fayans ve seramikler ile havuzlarınızı okyanusa dönüştürmüyorsunuz? Mesela yunuslarla beraber yüzmeyi veya kayalıkların üzerinde mercanları keşfetmeyi hayal edin.

MİMARİ PROJELER

Fayanslar genelde iç ve dış mekanlardaki ıslak zeminlerde görmeye alıştığımız bir materyal. Temizleme kolaylığı ya da dayanıklılığı bu tip zeminlerde tercih sebebini arttırıyor. Ancak, her boyuttaki görselin fayans üzerine basılmaya başlanması ile birlikte fayans fonksiyonelliğinden bir şey kaybetmeden görsel çeşitliliği ile de öne çıkabildi.

KAFE RESTORAN FAYANSLARI

Kafe ve restoranlarınızda klasik fayanslardan sıkıldıysanız dilediğiniz fayanslara baskılı fayanslar ile kavuşabilirsiniz. Dilediğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğrafı fayansa aktarabileceğiniz gibi dekoratif mekanlara sahip olabilirsiniz.