KAFE – RESTORAN DEKORASYONU

Nasıl bir cafe hayal ediyorsunuz? Canlı, renkli, eğlenceli mi; yoksa huzurlu, samimi, sıcak mı? Tek yapmanız gereken, dekorasyonunuza renk, kafenize tarz katacak fayans görsellerini belirlemek.

Fayansart tamamen size özel, ziyaretçilerinizin içinde bulunmaktan keyif aldığı ortamı yaratmanızı sağlıyor. Kafe – restoranınızın nasıl görünmesini istiyorsanız bize iletin, işletmenize özel fayansınızı dekorasyona hazır hale getirip size ulaştıralım.

NEDEN ÖZEL BASKILI FAYANS?

Kafe – restoranlarda hizmet kalitesi kadar dekorasyon da önemli. Müşterileriniz mekandan ne kadar keyif alırsa sadakati de o oranda artacaktır. Fayans Art ile klasik dekorasyon modellerine bağlı kalmadan, sınırsız renk, desen, resim seçeneği ile zevkli, şık, ferah mekanlar yaratın.

Dilerseniz ürünlerinizin iştah açıcı görsellerini duvara taşıyabilir; dilerseniz mekanınızın tanınmış ziyaretçilerinin resimlerini fayansa bastırıp duvarınızda kalıcı bir dekor elde edebilirsiniz. Ya da esprili karikatürlerle döşenmiş duvarlarınızın sosyal medyada çok paylaşılıp viral olduğuna şahit olabilirsiniz.

MEKANLARA SİHİRLİ DOKUNUŞ

En sevdiğiniz doğa manzarası, etkileyici hayvan resimleri, tuttuğunuz takımın logosu, deniz kenarı ya da havuz efekti, bir Picasso tablosu… Kısaca ne hayal ediyorsanız onu seçin.

Aşınma, Solma, Yıpranma Olur mu? Fayanslarınız Garantili mi?

Kişiye özel baskılı fayanslarımız özel bir kaplamaya sahiptir. Hazırlık aşamasında birden fazla kez testten geçen fayanslar dış etkilere karşı çok dayanıklı. 5 yıl garantili olan ürünlerimiz 10 yıllık yaşlandırma testlerinden tam sonuç almıştır. Özel kaplaması sayesinde sadece banyo, mutfak, ofis gibi kapalı alanlarda değil; havuz içinde ve açık alanlarda da kullanılmaktadır.Kezzap, tuz, sıcak ve soğuk su, temizlik kimyasalları ve benzeri maddelerden etkilenmez.

Restoran, kafe, bar dekorasyonunda en çok tercih edilen fayans modelleri yiyecek – içecek resimleri. Tanınmış ziyaretçilerin resimlerinin fayansa basılıp restoranın bir  duvarına dekor yapılması da oldukça popüler.

Mekanın hakim rengi ve tarzına uygun doğa resimleri, tanınmış ressamların tabloları ve karikatürize çalışmalar da mekanlara renk katıyor.

Baskılı Fayanslarda Her Tür Resim Kullanılabilir mi? Görseli Nereden Seçebiliriz?

Göndereceğiniz resmin boyut ve çözünürlüğü kaplatacağınız alanın büyüklüğüne ve şekline uygun olmalıdır. Görselinizi seçtikten sonra kaplanacak alanın ölçülerini alıp müşteri temsilcimize iletirseniz uygunluğunu belirlemek konusunda yardımcı olacaktır. Ayrıca görseller resim sitelerinden de satın alınarak baskıya uygun hale gelebilir.

Fayansları Montajını Sizler mi Gerçekleştiriyorsunuz?

Hayır, biz ürünü hazırlayıp kargo veya araç teslimatı ile size ulaştırıyoruz; uygulaması size ait.

Sipariş Süreci ve Teslimat Süresi Nedir?

Grafik çalışması tamamlandıktan sonra projenizin kapsamına göre termin süreçleri belirlenmektedir. Genellikle orta ölçekli projeler 3-7 iş günü arasında üretilmektedir.

Türkiye’nin her yerine gönderiminiz var mı?

Evet. Sadece Türkiye değil, yurt dışında da güzel projelere imza attık.

Diğer Sık Sorulan Sorular

İLETİŞİM

CAFE - RESTORAN FAYANS BASKI

Cafe Restoran Baskılı Fayanslar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, ofislerimizde baskılı fayans-seramik örneklerini inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

İnsan Sağlığına, Çocuklara Herhangi Bir Etkisi Var mı?

Hayır; kullanmakta olduğunuz diğer fayanslar gibi zararsızdır. Kulllandığımız boya ve tüm materyallerin kalite belgeleri yerli ve yabancı üreticileri tarafından alınmış olup, insan sağlığı açısından güvenliği Avrupa standartlarındadır.

Kafe Restoran Fayans Modelleri Galerisi

BASKILI KAFE RESTORAN FAYANS BLOG YAZILARI

  • Baskılı Fayans Montajı

Fayans Döşenirken Dikkat Edilecek Hususlar

FayansArt tarafından büyük bir titizlikle üretilmiş ve sanat eserine dönüştürülmüş fayanslar, tarafınıza ulaştığında artık geriye montaj için doğru malzemeler ve dikkat edilmesi gereken hususları uygulamak kalacaktır. Montaj için en önemli 2 unsur bulunmaktadır. Birincisi [...]

  • Resimli fayans uygulamaları gözlerinizi alamayacağınız modeller sunuyor. Evinize yeniden aşık olacaksınız!

Resimli Fayans Baskılar | Resimli Fayanslar

Baskı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte dilediğiniz resimler ile resimli fayanslara kavuşmak artık mümkün. Kişiye özel baskı seçenekleri ile klasik fayanslardan kurtularak dilediğiniz resimler ile fayans üretebilirsiniz. Bu noktada sizi sınırlayacak bütün limitleri ortadan kaldırarak sadece [...]

  • fayans montaj uygulaması

Baskılı Fayans Nasıl Döşenir?

Nasıl Fayans Döşenir? Fayans Döşemenin Kolay Yolları Eğer banyonuza bakıp, banyonuzun ne kadar sıkıcı ve renksiz olduğunu düşünüp rengarenk bir hale dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak önceden fayans döşeme tecrübeniz olsa dahi bu komplike işten kaçınabilirsiniz. [...]