Baskı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte dilediğiniz resimler ile resimli fayanslara kavuşmak artık mümkün. Kişiye özel baskı seçenekleri ile klasik fayanslardan kurtularak dilediğiniz resimler ile fayans üretebilirsiniz. Bu noktada sizi sınırlayacak bütün limitleri ortadan kaldırarak sadece sizin sahip olabileceğiniz fayanslar sunuyoruz.

Resimli fayansları kullanabileceğiniz alanlar olarak mutfak,banyo, havuz ve hamam ön plana çıkmaktadır. Özel restorant dekorasyonları, iç ve dış mekan alanlar ile birlikte kullanım alanlarını sonsuza yaklaştıran resimli fayanslar her alanda kullanılabilmektedir.

Resimli fayanslar dış etkenlere karşı dayanıklı olsada dış mekan zeminlerde ve yaya trafiğinin yüksek olduğu noktalarda FayansArt tarafından kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Anaokulu duvar fayanslarında özel tasarımlar ile belirli bir perspektif açısından üç boyutlu fayans etkisi alabilirsiniz. Birbirinden farklı çizgi film karakterleri ile dekoratif çocuk alanları yaratabilirsiniz.

Özel Tasarım ekibimiz ile dilediğiniz tasarımları fayanslara aktarabilir ve dilediğiniz dekoratif alanlara dönüştürebilirsiniz. Baskı sonrası kodlama sistemleri ile işkenceye dönüşen resimli fayans uygulamalarını yapboz olmaktan çıkarmaktayız.

Kişiye özel istenilen görsel, fayans üzerine  baskı imkanı sadece FayansArt ile bireysel müşterilerimize sunulmaktadır.Resimli fayanslar bütün temizlik malzemeleri karşı tam korumaya sahiptir.Minimum sipariş miktarı olmadan 1 adet fayansa dahi baskı yapılabilmektedir.

Mutfak, banyo, havuz, iç mekan&dış mekan gibi bir çok alanda baskılı fayansları kullanabilirsiniz. FayansArt resimli fayansların baskı işlemini gerçekleştirirken montaj kısmını gerçekleştirmemektedir.