BASKILI MUTFAK FAYANSLARI

Mutfak fayansları için tasarım planı oluştururken, aynı zamanda bu tasarım planına uyan mutfak fayans listenizi de oluşturabilirsiniz. Mesela, ortalama şekillenmiş tasarımınızda amacınız Tuskan kırsal kesimini yansıtmak olacaksa İtalyan modelleri fayanslara taşıyabilirsiniz. Ancak tasarımınız Akdenizi yansıtıyorsa neden Türk denizlerinin mavisini yansıtan görseller kullanamayasınız?

YÜKSEK KALİTELİ KİŞİYE ÖZEL MUTFAK FAYANSLARI

Size heyecan verici eşi benzeri olmayan bir yolla kişisel mutfak tezgah aralarının nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? FayansArt tarafından yapılan uygulamalar ile eşsiz bir dokunuş sayesinde özgün mutfaklara sahip olacaksınız ve bu yüksek kaliteli fayanslar duvarlarınızın mükemmel görünmesi yanı sıra evinizde yaşadığınız sürece hiçbir sorun çıkarmayacaktır.

Dünyanın en iyi mutfak karolarını almak isteyen bir müşteri olarak dikkat etmeniz gereken birçok faktör vardır. Baskılı mutfak fayans ürünleri gerçekten alanında profesyonel kişiler tarafından üretildiğinde etkili bir ürün haline dönüşmektedir.

MÜKEMMEL FAYANSLAR

Hayallerinizdeki Eşsiz Baskılı Mutfak Fayans – Seramiklerine Kavuşun

Kendi Eviniz için Nasıl Baskılı Mutfak Arası Tezgahları Edinebilirsiniz?

Baskı konsepti anlaşılması oldukça kolay bir işlemdir. Bize dijital ortamda imajlarınızı ulaştırıyorsunuz. Bu resimler yüksek kalitedeki hemen hemen her resim olabilir. Küçük bir sanatsal çalışma, çocuğunuzun fotoğrafı veya bir hatıra fotoğrafı bu iş için uygundur.Baskılı fayanslar üretim sonrasında tek tek numaralandırılarak kalite kontrolünden geçmektedir. Daha sonra FayansArt tarafından üretilmiş özel fayans ve seramik paketleme sistemi ile korunmaya alınmaktadır. Daha sonra kargo ile kapınıza kadar gönderilmektedir.

Resimler FayansArt’a Nasıl Gönderilir?

Resimleriniz yüksek kalitede taranıp dijital ortama aktarıldıktan sonra kolayca bize mail adreslerimiz üzerinden resimlerinizi ulaştırabilirsiniz. Bu sayede dijital imajlarınızda hiçbir kayıp olmadan fayans üzerine baskıya sahip olabilirsiniz.

İLETİŞİM

MUTFAK FAYANS BASKI

Mutfak baskılı Fayanslar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, ofislerimizde baskılı fayans-seramik örneklerini inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

Kaliteli Mutfak Fayansları

Genel olarak bitirilmiş bir mutfak müşteri talepleri ile senkronize olmak zorundadır. Aksi halde müşterinin görmek istemeyeceği sıradan mutfaklara dönüşebilir. Üretilen ürünler muhakkak yüksek kalitede, dayanıklı ve estetik olmalıdır. Müşteri memnuniyeti FayansArt için en önemli unsur olduğundan dolayı üretim sırasında en kaliteli ürünleri kullanarak bunu en üst noktaya taşımaktadır. FayansArt müşteriler daima en kaliteli ve iyi ürünleri hak etmektedir.

Mutfak Fayans Fikirleri

İşinizi mükemmel bir şekilde teslim almak için özel fikirler mi arıyorsunuz? Mutfağınız için insanların ilgisini çekicek birden fazla tasarım bulabilirsiniz.Her mutfağın kendine bir ilgi çekiciliği hesaba katılmalıdır. Bazıları doğal atmosferden hoşlanırken bazıları da daha çok solid renklerden hoşlanabilir. Tasarıma başlamadan önce bütün bunlar hesaba katılarak mutfak fayans baskı işlemine başlanmalıdır.Mükemmelliği yakalamak için müşterilerimize başlangıçtan üretimin bitimine kadar grafik ekibimiz tarafından destek verilmektedir.

Estetik Mutfak Fayans ve Seramikleri

Daha önce kişiye özel yenilenmiş bir mutfağın yetersiz kaldığını gördünüz mü? Bunun en büyük nedenlerinden biri en son hizmetini sağlayan kişilerin profesyonellikten ve estetikten uzak olmalarıdır.Kişiye özel mutfaklar ancak yaratıcı gözlere sahip biri tarafından tasarlanırsa güzel bir görünümü kavuşurlar. FayansArt çıkacak sonuçların estetik bir güzellik içerisinde olacağını bu sektörde uzun süre çalışmış grafik ekibi ile birlikte garanti etmektedir.Bu alanda eğitim almış kişiler mutfağınızı ışıldayan ve zarif bir görünüme kavuşturabilir.

Hayallerinizdeki Görüntüye Neden Mutfak Arası Tezgahlarınızda Sahip Olmayasınız?

Siparişinizi verdikten sonra ortalama iki hafta içerisinde ürünleriniz kargoya verilmektedir. Özel paketlerinizi aldıktan sonra saatler içerisinde odanızı dekoratif bir alana çevirebilirsiniz.

Bir çok insan baskılı fayansları banyo, mutfak ve duşa kabinlerinde zevkle kullanmaktadır.

FayansArt tarafından yapılan uygulamaların eşsiz dokunuşu sayesinde özgün mutfaklara sahip olacaksınız. Bu yüksek kaliteli fayanslar, hem duvarlarınızın mükemmel görünmesini sağlayarak evinizin atmosferini değiştirecek hem de evinizde yaşadığınız sürece hiçbir sorun çıkarmayarak uzun süre kullanım avantajı sağlayacaktır.

FayansArt olarak hayalinizdeki görseli özel baskı tekniklerimizle seramik üzerine geçirerek benzersiz fayanslar üretiyoruz. Bu dayanıklı ve yüksek kaliteli fayansların uygulama ve kalite bakımından piyasada bulunan klasik fayanslardan hiçbir farkı bulunmamaktadır. FayansArt galerilerini ziyaret ederek size ilham vereceğini düşündüğümüz bir çok örneği inceleyebilir ve benzer ürünleri evinize uygulayabilirsiniz.

Mutfak Fayans Modelleri Galerisi

MUTFAK FAYANS BLOG YAZILARI

  • Baskılı Fayans Montajı

Fayans Döşenirken Dikkat Edilecek Hususlar

Aralık 22nd, 2016|0 Comments

FayansArt tarafından büyük bir titizlikle üretilmiş ve sanat eserine dönüştürülmüş fayanslar, tarafınıza ulaştığında artık geriye montaj için doğru malzemeler ve dikkat edilmesi gereken hususları uygulamak kalacaktır. Montaj için en önemli 2 unsur bulunmaktadır. Birincisi [...]

  • Resimli fayans uygulamaları gözlerinizi alamayacağınız modeller sunuyor. Evinize yeniden aşık olacaksınız!

Resimli Fayans Baskılar | Resimli Fayanslar

Haziran 30th, 2015|0 Comments

Baskı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte dilediğiniz resimler ile resimli fayanslara kavuşmak artık mümkün. Kişiye özel baskı seçenekleri ile klasik fayanslardan kurtularak dilediğiniz resimler ile fayans üretebilirsiniz. Bu noktada sizi sınırlayacak bütün limitleri ortadan kaldırarak sadece [...]

  • fayans montaj uygulaması

Baskılı Fayans Nasıl Döşenir?

Haziran 30th, 2015|0 Comments

Nasıl Fayans Döşenir? Fayans Döşemenin Kolay Yolları Eğer banyonuza bakıp, banyonuzun ne kadar sıkıcı ve renksiz olduğunu düşünüp rengarenk bir hale dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak önceden fayans döşeme tecrübeniz olsa dahi bu komplike işten kaçınabilirsiniz. [...]