ESTETİK HAVUZ, SPA VE HAMAM FAYANSLARI

Suyun illüzyon etkisi ile havuzun derinliğinin getirdiği doğal 3 boyut etkisini birleştirdiğinizde, yaşayan havuzlar yaratmanın hiç de zor olmadığını siz de göreceksiniz. Üstelik FayansArt’ın uzun AR-GE çalışmaları ile elde ettiği dayanıklılık sayesinde bu etkiyi yıllarca koruyabileceksiniz. Nem ve ısının fazla olduğu SPA ve hamamlarda yüksek dayanıklılığı ile üretilen baskılı fayansları güvenle kullanabilirsiniz. Hem de ortamın atmosferini tamamen değiştirecek tasarımlarınızı mekana yansıtabilmenin özgürlüğüyle.

MÜKEMMEL FAYANSLAR

Yeni bir havuz inşa etmeyi ya da hamamınızı tadilata sokmayı planlıyorsanız, neden FayansArt tarafından üretilen baskılı fayans ve seramikler ile havuzlarınızı okyanusa dönüştürmüyorsunuz? Mesela yunuslarla beraber yüzmeyi veya kayalıkların üzerinde mercanları keşfetmeyi hayal edin.

Elbette ki bu dayanıklı ve yüksek kaliteli fayansların uygulama ve kalite bakımından piyasada bulunan klasik fayanslardan hiçbir farkı bulunmamaktadır. FayansArt size bu kalitenin yanında görsel sınırsızlık avantajı sunuyor. Fayansları fonksiyonellik odağından çıkararak bir dekorasyon öğesi haline getiriyoruz.

BASKILI FAYANSLAR

Birbirinden muhteşem kişiye özel Havuz, Hamam ve Spa Fayansları ile yaşam alanlarınızı mükemmel mekanlar dönüştürüyoruz.

muhteşem türk hamamlarında baskılı fayanslar.

Havuzlarınızı Okyanusa Dönüştürün

Yaz sezonunun açılması ile birlikte yeni bir havuz inşa etmeyi veya havuzunuzu tadilata sokmayı planlıyorsanız, neden FayansArt tarafından üretilen baskılı fayans ve seramikler ile havuzlarınızı okyanusa dönüştürmeyesiniz? Her gün bir yunusla yüzdüğünüzü veya kayalıkların üzerinde bir mercan keşfettiğinizi hayal edin.

Kişiye Özel Baskı Seçenekleri

FayansArt tarafından geliştirilmiş olan kişiye özel fayans üzeri baskı konsepti havuz, hamam ve Spalar da sıklıkla tercih edilen bir konsept haline gelmiştir. Müşterilerimizin dilediği görseli mimari alanlarında fayans üzerine aktarabilmesi, piyasada bulunan klasik fayanslardan kurtularak tamamen özgün ve tekrar edilemeyen ürünler elde edebilme imkanı sunmaktadır.

İLETİŞİM

Havuz - Hamam - SPA Fayans Baskı

Havuz – Hamam – SPA Fayans Baskıları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, ofislerimizde baskılı fayans ve seramik örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

Hamam, Havuz ve Spalarda ısı ve neme karşı dayanıklı kişiye özel fayans baskılar

FayansArt’ın geliştirdiği, aşınma etkilerine ve havuzlarda kullanılan klor gibi kimyasallara dayanıklı baskılı fayanslar ile havuzlarda, yıllarca kullanılabilecek görsel etkiler yaratabilirsiniz. Tropikal bir cennet, deniz altı dünyası ya da en sevdiğiniz şehrin havadan görüntüsü. İmkanlarınız hayallerinizle sınırlı.

Havuz – Hamam – SPA Fayans Modelleri Galerisi

Havuz, Hamam ve SPA Fayans Blog Yazıları

  • Baskılı Fayans Montajı

Fayans Döşenirken Dikkat Edilecek Hususlar

Aralık 22nd, 2016|0 Comments

FayansArt tarafından büyük bir titizlikle üretilmiş ve sanat eserine dönüştürülmüş fayanslar, tarafınıza ulaştığında artık geriye montaj için doğru malzemeler ve dikkat edilmesi gereken hususları uygulamak kalacaktır. Montaj için en önemli 2 unsur bulunmaktadır. Birincisi [...]

  • Resimli fayans uygulamaları gözlerinizi alamayacağınız modeller sunuyor. Evinize yeniden aşık olacaksınız!

Resimli Fayans Baskılar | Resimli Fayanslar

Haziran 30th, 2015|0 Comments

Baskı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte dilediğiniz resimler ile resimli fayanslara kavuşmak artık mümkün. Kişiye özel baskı seçenekleri ile klasik fayanslardan kurtularak dilediğiniz resimler ile fayans üretebilirsiniz. Bu noktada sizi sınırlayacak bütün limitleri ortadan kaldırarak sadece [...]

  • fayans montaj uygulaması

Baskılı Fayans Nasıl Döşenir?

Haziran 30th, 2015|0 Comments

Nasıl Fayans Döşenir? Fayans Döşemenin Kolay Yolları Eğer banyonuza bakıp, banyonuzun ne kadar sıkıcı ve renksiz olduğunu düşünüp rengarenk bir hale dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak önceden fayans döşeme tecrübeniz olsa dahi bu komplike işten kaçınabilirsiniz. [...]