KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Web sitemizi kullanmakla aşağıdaki koşullar ve hükümleri kabul etmiş oluyorsunuz. Koşullardan herhangi birine  bağlı kalmayı istemezseniz siteyi kullanmayabilirsiniz.

fayansart.com sitesinin tüm hakları Boran Reklam Gıda San. Tic Ltd. Şti.’ne aittir. Boran Reklam kullanım koşullarında değişiklik yapabilir ve değişiklikler derhal yürürlük kazanır.

boranreklam.com web sayfalarında yayımlanan tüm içerikler ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal aynen, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka yerde kullanılamaz.

Boran Reklam sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Yazım ve ifade hatalarından sorumlu tutulamaz. Web sitesindeki bilgilerle alacağınız kararların sorumluluğu size aittir. boranreklam.com ve ilişkili web sitelerinin kullanımından dolayı zarar ve kayıp iddiasıyla Boran Reklam sorumlu tutulamaz.

fayansart.com bilgi veya reklam amacıyla başka sitelere bağlantı (link) verebilir. Yönlendirilen sitelerin içeriğinden Boran Reklam sorumlu değildir. Boran Reklam, web sitesindeki bağlantılarla erişeceğiniz üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri konusunda bir garanti vermemektedir. Yönlendirildiğiniz sitelere kişisel bilgiler vermeden önce o sitenin gizlilik ilkelerini göz önünde bulundurmalısınız.

boranreklam.com sitesi üzerinden vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin Boran Reklam tarafından kullanılmasını kabul etmiş durumdasınız.

boranreklam.com hizmet sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için Google’a ait çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanımınız hakkındaki bilgileri Google ile paylaşır. Bu siteyi kullanarak, sitedeki çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

fayansart.com’un toplamış olduğu bilgiler SSL teknolojisi ile güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Yine de bilgiler virüs, hırsızlık ya da başka yollarla 3. kişiler tarafından ele geçirilirse doğacak zararlardan Boran Reklam sorumlu tutulamaz.

İLETİŞİM

Kullanım koşulları ve gizlilikle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Boran Reklam Gıda San. ve Tic. Ltd.

Adres: Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel: 0216 3834402

Mail: info[at]fayansart.com